ENZOANI

SPOLOČNOSŤ

Prvá kolekcia spoločnosti Enzoani mala premiéru v roku 2005 a rýchlo sa dostala táto značka na výslnie na svetovej svadobnej scéne. Vďaka schopnosti kombinovať tradičný a moderný dizajn, vynikajúce strihy a nekompromisné zameranie na kvalitu sa z Enzoani stala vyhľadávaná značka pre modernú nevestu, ktorá sa zameriava na couture house. Počas niekoľkých rokov Enzoani získala významný trhový podiel v Spojených štátoch a Európe so súčasnou distribúciou vo viac ako šesťdesiatich krajinách po celom svete.

Úspech tejto značky sa pripisuje tomu, že nikdy nespočíva na predchádzajúcich úspechoch. Každý rok sa snaží predvídať potreby a túžby neviest a ponúka moderné, couture svadobné šaty, ktoré sa pohodlne nosia, sú dokonale šité na mieru a sú prevedené s najvyššou mierou remeselného spracovania.

Spoločnosť Enzoani bola založená a má ústredie v južnej Kalifornii s kanceláriami a maloobchodnými partnerstvami po celom svete. Šaty sa predávajú výlučne prostredníctvom prémiových autorizovaných predajcov a nikdy sa nepredávajú online.

Zamestnáva svetovo uznávaných dizajnérov a veľa skúsených tvorcov, ktorí neúnavne pracujú na tom, aby držali Enzoani na špici svadobného dizajnu. Značka sa neustále vyvíja. Vyrába šaty, ktoré sa perfektne hodia, využívajú najnovšie a najprémiovejšie dostupné materiály tak, aby sa každá nevesta cítila najkrajšia. Pokiaľ ide o kvalitu a konštrukciu, nejde o žiadny kompromis. Enzoani dodáva najkvalitnejšie látky a kryštály Swarovski a zamestnáva najskúsenejších odborníkov na svadobné šaty.

Každé svadobné šaty vyrobené spoločnosťou Enzoani sú navrhnuté a vyrobené na mieru. Šaty sú ručne zdobené korálikmi a ich výroba si väčšinou vyžaduje niekoľko stoviek hodín.

DIZAJNÉR

Dizajnérsky tím, ktorý stojí za kolekciami Enzoani, vedie ocenený hlavný dizajnér Kang Chun Lin, absolvent London College of Fashion, ktorý prináša avantgardnú inšpiráciu do nadčasovej estetiky dizajnu. Kang Chun navrhuje svadobné šaty už takmer 20 rokov a vedie tím návrhárov, ktorí sa neustále snažia zdokonaľovať a rozširovať svoje doterajšie práce a úspechy.

EVA LENDEL

Eva Lendel je mladá značka na trhu svadobnej módy. Bola uvedená na trh v roku 2015 s cieľom vytvoriť a priniesť do sveta svadobnej módy niečo nové a exkluzívne. Hlavnou myšlienkou značky je tvorba svadobných šiat vďaka najnovším tendenciám svetového svadobného priemyslu. Spája najnovšie módne trendy v kombinácii so zaujímavými štýlmi.

Kúzlo, tajomstvo, zmyselnosť, romantika, to všetko charakterizuje túto značku. Výhodou mladej značky je, že je moderná, nezávisí od už zavedených kanónov svadobnej módy. Jedinečný dizajn a dokonalé detaily vytvárajú harmonickú zmes, ktorú značka odráža vo svojich šatách.

Eva Lendel prichádza s novými zaujímavými nápadmi a vytvorila niekoľko štýlovo rôznych kolekcií, aby uspokojila všetky klientky, a to svojou rozmanitosťou a jedinečnosťou svojich výtvorov.

LIA STUBLLA

Lia Stublla je módna dizajnérka, ktorá navrhuje dámske šaty a konfekcie pre ženy. Značka “Lia Stublla” bola oficiálne založená v roku 2012.

Jej modely sa tešia veľkej obľube medzi ženskou populáciou ako aj na červenom koberci. Svedčí o tom aj fakt, že na sociálnych sieťach patrí medzi najvyhľadávanejšie dizajnérky súčasnosti.

Každý model je navrhnutý tak, aby vystihol a podčiarkol ženskú krásu a sexepíl. Pri tvorbe používa látky s dôrazom na jedinečnosť a vysokú kvalitu. Jej tvorba si získala srdcia žien po celom svete.

OLIVER MARTINO

Predstavujeme Vám nového dizajnéra vo svadobnom svete – Liliu. Jej tvorba je stelesnením lásky a nežnosti, ktorú vzdáva svojim drahocenným deťom – Oliverovi a Martino.

Kombinácia jej umeleckého prístupu a luxusných materiálov vedie k vytvoreniu nádherných šiat, z ktorých každý model je jedinečný svojho druhu. Návrhárka nielenže dohliada na proces výroby šiat, ale aj na ich dojem na ľudí. Každé svadobné šaty sú starostlivo ručne vyrábané tímom špičkových odborníkov, takže šaty sa stávajú snom nevesty až do najmenších detailov.

V modernom svete módy sa Oliver Martino drží všetkých konónov elegancie, romantizmu a ženskosti, čo však nezbavuje značku svojho vlastného dotyku jedinečnosti v štýle couture.
Napriek faktu, že ide o novú značku na svadobnom trhu, už teraz sa teší veľkej priazni.